MAKE SUNLIGHT PROFITABLE

O BRIC ENERGY

Oblast fotovoltaických zařízení se v posledních letech rozvinula v dynamický trh, který se intenzivně rozšiřuje. Jako součást BRIC HOLDING SE se firma BRIC ENERGY spolupodílí na rozmachu obnovitelných energií:

  • jako firma s velkoobchodem, poradenstvím a realizací projektů
  • jako firma s mezinárodními obchodními vztahy
  • jako firma s celosvětově otevřenou a ambiciózní firemní filozofií
  • jako firma, která je vždy v úzkém kontaktu se svými partnerskými podniky.

Aktivně působíme po celé Evropě, v rostoucí míře se však zaměřujeme také na zámoří. Dynamika trhu s fotovoltaickými zařízeními a výrobky nám umožňuje stále rozšiřování.

Udržování našich skladových zásob vám ponechává veškeré možnosti: jak přímou dodávku s optimalizovanými náklady a během tří až pěti dnů, tak i okamžité vlastní vyzvednutí při krátké době příjezdu a bez dodatečných nákladů.

Pokud se jedná o velký projekt, zpracujeme pro všechny špičkové výrobce nabídky speciálně pro konkrétního zákazníka a za nákladově příznivé ceny. Po prověření dobré platební schopnosti vám můžeme pro různé výrobce poskytnout lhůty splatnosti až deset dní.

Udržujeme neustálý přímý kontakt se špičkovými výrobci. Proto máme vynikající možnost náhledu, pokud jde o číselné ukazatele výrobků a skladů. To nám umožňuje prognózu dynamického vývoje cen.

Na základě toho, že provozujeme velkoobchod, můžeme strategicky plánovat, zaručit stálou úroveň cen a ceny modulů, které klesají, neprodleně nabízet dál.

Management firmy BRIC ENERGY má dlouholeté mezinárodní zkušenosti v oboru energetiky. Je důsledným logickým pokračováním této tradice odkrývat nové obchodní oblasti. Technické vybavení pro solární zařízení je přitom naší hlavní odbornou způsobilostí a schopností.