MAKE SUNLIGHT PROFITABLE

VELKOOBCHOD A VÝROBKY – Střídače

Střídače od Huawei

Jako jedna z TOP 500 firem s celosvětově největším obratem Huawei aktivně podporuje používání solárních zařízení ke generování elektrické energie šetrně k životnímu prostředí a představuje efektivní a inovační generaci fotovoltaických střídačů s příslušnými inteligentními řešeními pro obsluhu, ovládání a monitorování.

Během posledních 20 let firma Huawei představila výrobky komunikační techniky a elektrického napájení pro třetinu obyvatel na světě a nabyla bohaté zkušenosti ve výzkumu a vývoji i aplikacích v oblasti technického vybavení pro elektrické napájení.

Produktová řada SUN2000 splňující nejvyšší požadavky

Produktová řada třífázových fotovoltaických střídačů SUN2000 k použití po celém světě je založena na technologicky špičkových platformách elektrického napájení „Telecom Class Reliability“ a „TOP účinnost“.

Tato produktová řada splňuje požadavky směrnice o zařízeních středního napětí (BDEW) a směrnice o nízkonapěťových zařízeních (VDE-AR-N 4105). Navíc přístrojová řada SUN2000 splňuje mezinárodní standardy pro různé země po celém světě. Fotovoltaické střídače SUN2000 se přizpůsobí nejrůznějším podmínkám okolního prostředí, a proto je lze použít v mnohostranných oblastech aplikací – od střešního zařízení s 8 kW až po fotovoltaické elektrárny s několika MW.