MAKE SUNLIGHT PROFITABLE

VÍTEJTE U BRIC ENERGY!

Jako špičková firma s mezinárodní působností poskytuje BRIC ENERGY komplexní řešení pro efektivní energii, která je šetrná k životnímu prostředí: od poradenství v otázkách energie přes realizaci fotovoltaických zařízení a průmyslových zařízení, která se instalují na střechách, až po solární elektrárny jako řešení vlastní spotřeby energie a dotovaná zařízení s efektivní výnosností.

 

Jsme vaším partnerem pro efektivní výrobu energie!

S firmou BRIC ENERGY získáváte v záležitostech fotovoltaických zařízení jediného kontaktního partnera, a tedy všechny úkony a služby z jednoho zdroje. Nabízíme veškerou odbornou způsobilost, schopnosti a znalosti, pracujeme se zkušeným týmem inženýrů, podnikových ekonomů, daňových poradců a advokátů, máme k dispozici vynikající mezinárodní síť. S těmito předpoklady se o vás postaráme na všech stupních řetězce tvorby hodnot.

Zavolejte, pokud potřebujete poradenství a služby v oblasti fotovoltaických zařízení, abyste snížili své náklady na energii. Těšíme se na vás!

Vývojáři projektů

Zařízení na plochách střech a na volných plochách, projektová práva a licence na generování elektřiny BRIC ENERGY pořizuje cíleně a vytváří z nich trvalé majetkové hodnoty s nadprůměrnou výnosností.

Poradenství

Naše poradenství týkající se efektivní energie završuje naši nabídku služeb. Komplexní úvaha a posouzení spotřeby energie umožní zavést systém managementu energie a optimalizovat nákup energie našimi auditory, kteří mají certifikaci od zkušebny TÜV.