MAKE SUNLIGHT PROFITABLE

VÍTEJTE U BRIC ENERGY!

Jako špičková firma s mezinárodní působností poskytuje BRIC ENERGY komplexní řešení pro efektivní energii, která je šetrná k životnímu prostředí: od poradenství v otázkách energie přes realizaci fotovoltaických zařízení a průmyslových zařízení, která se instalují na střechách, až po solární elektrárny jako řešení vlastní spotřeby energie a dotovaná zařízení s efektivní výnosností.

Firma se zavedenou mezinárodní působností

BRIC ENERGY je velkoobchod s fotovoltaickými zařízeními, jeho nabídka zahrnuje vysoce kvalitní součásti a kompletní systémy. Jako firma se zavedenou mezinárodní působností jsme odborníky na fotovoltaická zařízení zhotovovaná na klíč. Aktivně pracujeme v Evropě a v rostoucí míře také v zámoří. Součásti dovážíme převážně z Číny a poskytujeme také odpovídající logistická řešení. Máme tam mimořádně dobrá síťová propojení a disponujeme vlastním oddělením nákupu, v němž spolupracovníci hovoří čínsky.

Jsme vaším partnerem pro efektivní výrobu energie!

S firmou BRIC ENERGY získáváte v záležitostech fotovoltaických zařízení jediného kontaktního partnera, a tedy všechny úkony a služby z jednoho zdroje. Nabízíme veškerou odbornou způsobilost, schopnosti a znalosti, pracujeme se zkušeným týmem inženýrů, podnikových ekonomů, daňových poradců a advokátů, máme k dispozici vynikající mezinárodní síť. S těmito předpoklady se o vás postaráme na všech stupních řetězce tvorby hodnot.

Zavolejte, pokud potřebujete poradenství a služby v oblasti fotovoltaických zařízení, abyste snížili své náklady na energii. Těšíme se na vás!

Velkoobchod

Jako velkoobchodní firma jsme správným partnerem pro výrobce zařízení, projektanty, provozovatele komplexů solárních zařízení i maloobchodníky v oblasti solárních zařízení a výrobků. Náš sortiment výrobků pokrývá vše, co potřebujete pro efektivní výrobu vlastní energie: od fotovoltaických modulů přes solární střídače a kabely pro solární zařízení až po kompletní montážní nosnou konstrukci. Díky vysokým obratům a celosvětovému síťovému propojení vám můžeme nabídnout mimořádně výhodné ceny.

Vývojáři projektů

Zařízení na plochách střech a na volných plochách, projektová práva a licence na generování elektřiny BRIC ENERGY pořizuje cíleně a vytváří z nich trvalé majetkové hodnoty s nadprůměrnou výnosností.

Poradenství

Naše poradenství týkající se efektivní energie završuje naši nabídku služeb. Komplexní úvaha a posouzení spotřeby energie umožní zavést systém managementu energie a optimalizovat nákup energie našimi auditory, kteří mají certifikaci od zkušebny TÜV.